Santuokos nutraukimas
images__1_.jpgDokumentų santuokos nutraukimui parengimas.

Nutarėte nutraukti santuoką - mūsų teisininkai suteiks konsultacijas dėl galimų santuokos nutraukimo variantų bei paruoš reikiamus procesinius dokumentus. Santuokos nutraukimas (skyrybos): bendru abiejų sutuoktinių sutikimu; vieno sutuoktiniu prašymu; vieno sutuoktinio prašymu dėl kito sutuoktinio kaltės. Santuokos nutraukimas gyvenantiems užsienyje. Sutvarkome skyrybų dokumentus ir atstovaujame teisme jei gyvenate užsienyje ir neturite galimybės grįžti į Lietuvą.

Dokumentų teismui dėl išlaikymo priteisimo ar išlaikymo dydžio padidinimo/sumažinimo rengimas Jūsų sutuoktinis (-ė) nevykdo pareigos išlaikyti nepilnamečius vaikus? Tuomet galite kreiptis į mus ir mes parengsime procesinius dokumentus teismui dėl alimentų priteisimo ar jau priteistų alimentų padidinimo/sumažinimo. Mūsų teisininkai greitai ir nebrangiai parengs Jums ieškinį teismui dėl: išlaikymo (alimentų) priteisimo vaikui; išlaikymo priteisimo pilnamečiui vaikui, kuris yra studentas ar moksleivis; jau priteisto išlaikymo dydžio padidinimo; išlaikymo priteisimo išlaikymo dydžio sumažinimo.

Dokumentų teismui dėl išlaikymo priteisimo ar išlaikymo dydžio padidinimo/sumažinimo rengimas. Jūsų sutuoktinis (-ė) nevykdo pareigos išlaikyti nepilnamečius vaikus? Tuomet galite kreiptis į mus ir mes parengsime procesinius dokumentus teismui dėl alimentų priteisimo ar jau priteistų alimentų padidinimo/sumažinimo. Mūsų teisininkai greitai ir nebrangiai parengs Jums ieškinį teismui dėl: išlaikymo (alimentų) priteisimo vaikui; išlaikymo priteisimo pilnamečiui vaikui, kuris yra studentas ar moksleivis; jau priteisto išlaikymo dydžio padidinimo; išlaikymo priteisimo išlaikymo dydžio sumažinimo.